Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
^Uczyć się, aby wiedzieć, uczyć się, aby działać,#uczyć się, aby żyć wspólnie, uczyć się, aby być.$#Edukacja: jest w niej ukryty skarb
UNESCO 96’
 
Struktury Regionalne

W lecie 2007 roku Polska Izba Firm Szkoleniowych podjęła decyzję o ustanowieniu Pełnomocników Regionalnych PIFS w poszczególnych województwach.

Cele takiego działania można ująć w trzy obszary: pierwszy to przybliżenie działań Zarządu i poprawienie komunikacji pomiędzy członkami Izby a Zarządem, drugi to wspieranie rozwoju Izby w regionach poprzez stymulowanie oddolnych inicjatyw integracyjnych, branżowych, również poprzez realizację regionalnych projektów EFS ukierunkowanych na rozwój członków, a także poprzez rozwój regionalnych zasobów materialnych PIFS. Trzeci obszar to budowanie w regionach dobrych relacji z władzami samorządowymi wszystkich szczebli, różnego rodzaju organizacjami działającymi w obszarze rynku pracy, edukacji i szkoleń, w tym z organizacjami pozarządowymi, a także z regionalnymi organizacjami pracodawców.

Pełnomocnicy Regionalni PIFS to wspaniali ludzie: pełni energii – do realizacji przeróżnych inicjatyw, zarówno własnych jak i wypływających zarówno od Zarządu jak od członków Izby, pełni zaangażowania i wiary w możliwości realizacji i rozwoju także trudnych i nowatorskich przedsięwzięć, pełni kreatywnego niepokoju, który nie pozwala im być obojętnymi i nie reagować, gdy widzą, ze coś jest do zrobienia dla pożytku wszystkich firm szkoleniowych, wreszcie pełni życzliwości do członków Izby, do siebie nawzajem i generalnie do ludzi, co wytwarza klimat, w którym również innym po prostu chce się działać i pracować dla wspólnego pożytku.

Zatem serdecznie zapraszamy i zachęcamy do aktywności wszystkie osoby, które identyfikują się z przedstawionymi powyżej cechami, które nie boją się nowych wyzwań i którym nie jest obojętne, co się dzieje w ich regionie. Oferujemy dużo ciekawej społecznej pracy i dużo wrażeń w gronie nietuzinkowych, aktywnych ludzi.

Kontakt do Koordynatora Pełnomocników Regionalnych:
Wojciech Drabko
e-mail: wojciech.drabko@pifs.org.pl   
tel: 0 22 616 27 63

 
 

poleć znajomemu wersja do druku
O Izbie Statut PIFS Organy Statutowe Kodeks Dobrych Praktyk Komisje Struktury Regionalne dolnośląska kujawsko-pomorska lubelska lubuska łódzka małopolska mazowiecka opolska pomorska śląska świętokrzyska warmińsko-mazurska wielkopolska zachodniopomorska Współpraca Materiały do pobrania Media o nas Złoty Flipchart Polityka Bezpieczeństwa
 
 
Kalendarz
2018
pn
wt
śr
cz
pt
sb
nd
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
trwa ładowanie...
 
 
Wyszukiwarka firm