Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
^Problem z przyszłością polega na tym,#że zazwyczaj przychodzi kiedy#nie jesteśmy na nią gotowi.#Tym bardziej ważne jest podejmowanie wysiłku#na rzecz własnego rozwoju i tworzenia zdolności#dostosowania się do nowej sytuacji$
 
Szkolenia Artykuły Słownik pojęć szkoleniowych Akademia PIFS Księgarnia Fundusze 2014-2020 Baza Usług Rozwojowych Przepisy krajowe Harmonogramy Nab. Wniosków Eksperci EFS Programy centralne Programy regionalne Reklama w PIFS Korzyści dla członków Izby
Jesteśmy członkami:
 
 
Nasi członkowie informują:
 

------------------------------------------------------
Najlepsza wśród najlepszych!
Z nieukrywaną dumą informujemy o prestiżowym wyróżnieniu dla Dyrektora Generalnego BRITISH CENTRE Pani Bożeny Ziemniewicz. Tym razem wysokie kompetencje znalazły swoje potwierdzenie w rankingu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2015, gdzie spośród 231 zgłoszonych kandydatur Pani Dyrektor znalazła się wśród 14 najlepszych!

------------------------------------------------------
BRITISH CENTRE wyróżnione zostało Nagrodą Gospodarczą Województwa Łódzkiego. 
To prestiżowe i honorowe wyróżnienie jest wyrazem uznania za wkład, jaki podmioty gospodarcze z regionu łódzkiego wnoszą w unowocześnienie i rozwój gospodarki województwa łódzkiego oraz budowanie pozytywnego obrazu regionu na tle kraju. Jest ono przyznawane przez Wojewodę Łódzkiego i Marszałka Województwa, a laureatów wyłania Kapituła składająca się z 20 osób reprezentujących wyższe uczelnie i instytucje otoczenia biznesu. 
Wyróżnienie dla BRITISH CENTRE nie jest przypadkowe – Firma uzyskiwała już w latach poprzednich nominacje do tej nagrody (2010, 2011, 2012), ale laur główny udało się zdobyć dopiero teraz!
Nagroda wręczona została podczas Galę stanowiącej część VII Europejskiego Forum Gospodarczego w obecności władz Regionu i Łodzi oraz wielu innych znamienitych gości, przedstawicieli świata biznesu, nauki, kultury i dyplomacji.
Więcej:
Nagroda_Gospodarcza_Wojewodztwa

------------------------------------------------------

------------------------------------------------------

 
Kodeks Dobrych Praktyk

Firmy członkowskie Izby stosują w codziennej praktyce zawodowej Kodeks Dobrych Praktyk PIFS (tutaj lista firm).  Deklarację akceptacji i stosowania Kodeksu Dobrych Praktyk podpisują z reguły wszystkie, nowo wstępujące firmy szkoleniowe.

.......................................................................................................

Czym jest Kodeks Dobrych Praktyk?
Oficjalnie to trenerska dezyderata opisująca dobre praktyki i zachowania dopuszczalne z punktu widzenia jak najszerszej reprezentacji firm szkoleniowych, jak również i obowiązującego prawa, fundamentalnych zasad funkcjonowania środowiska tych firm, ochrony żywotnych interesów branży szkoleniowej – zarówno aktualnych i przyszłych. Kodeks stwarza znakomite przesłanki do przejrzystych działań w szkoleniach a przez to wzmocnienia rangi zawodu trenera.
 


Tym samym Polska Izba Firm Szkoleniowych dała rynkowi narzędzie, dzięki któremu strony kontraktu szkoleniowego mogą kontrolować przebieg procesu szkoleniowego w taki sposób aby był on efektywną inwestycją.

Stosowanie Kodeksu Dobrych Praktyk PIFS powinno wynikać z jednoznacznej decyzji firmy szkoleniowej czy członka PIFS czy też firmy szkoleniowej działającej poza strukturą Izby. Podczas czerwcowego, Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków Polskiej Izby Firm Szkoleniowych umocowani przedstawiciele firm członkowskich podpisywali Deklarację akceptacji i stosowania Kodeksu Dobrych Praktyk. Taka forma wyrażenia woli stosowania Kodeksu jeszcze bardziej wzmacnia pozycję firmy szkoleniowej.

TUTAJ znajduje się druk Deklaracji akceptacji i stosowania Kodeksu. W dalszym ciągu uprawnieni przedstawiciele członków Izby mogą nadsyłać do Biura Izby wypełnioną i podpisaną Deklarację.

LOGO KDP do wykorzystania na stronach internetowych firm członkowskich
 

poleć znajomemu wersja do druku
O Izbie Statut PIFS Organy Statutowe Kodeks Dobrych Praktyk KDP - deklaracja Historia KDP Krótko o KDP KDP PIFS - tekst Komisje Struktury Regionalne Współpraca Materiały do pobrania Media o nas Złoty Flipchart Polityka Bezpieczeństwa
 
 
Kalendarz
2016
pn
wt
śr
cz
pt
sb
nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
trwa ładowanie...
 
 
Wyszukiwarka firm
 
Współpracujemy z: