Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
^Żądza wiedzy, wspólna wszystkim ludziom,#jest chorobą, której nie można uleczyć,#ponieważ ciekawość wzrasta wraz z wiedzą$
R. Descartes
 
Eksperci PIFS

Eksperci PIFS ds. EFS:

Agnieszka Radkiewicz i Ewa Polańska: woj. kujawsko-pomorskie, woj. pomorskie

Bożena Ziomek: woj. warmińsko-mazurskie

Jakub Słupiński: woj. małopolskie (woj. śląskie, woj. świętokrzyskie, woj. podkarpackie)

Joanna Kasprzak-Dżyberti: woj. dolnośląskie, woj. opolskie

Marek Dziduszko: woj. mazowieckie, woj. podlaskie

Radosław Flügel: woj. wielkopolskie, woj. lubuskie, woj. lubelskie, woj. zachodniopomorskie

Joanna Paulywoj. śląskie

Dorota Wiktorowska:woj. łódzkie

województwo

program operacyjny

SzOOP  

Skontaktuj się z ekspertem PIFS

dolnośląskie pobierz         pobierz       

Joanna Kasprzak-Dżyberti
tel: 510 191 949
e-mail: 
joanna.kasprzak@pifs.org.pl 

kujawsko-pomorskie pobierz ściągnij Agnieszka Radkiewicz
tel. 505 140 435
e-mail: a.radkiewicz@kulturaszkolen.pl

Ewa Polańska
tel. 509966484
e-mail: ewa@prospero.com.pl
lubelskie pobierz pobierz

 
lubuskie pobierz pobierz

Radosław Flügel
tel. 795 510 459
e-mail: 
r.flugel@expeto.pl

łódzkie pobierz
pobierz

pobierz


Dorota Wiktorowska
tel. 691 330 686
dorota_wiktorowska@op.pl 

małopolskie pobierz pobierz Jakub Słupiński
tel. 602456995
e-mail: jakub.slupinski@pmdg.pl

mazowieckie pobierz pobierz Marek Dziduszko
tel. 501 201 088
e-mail: m.dziduszko@mtd.biz.pl

opolskie pobierz pobierz

Joanna Kasprzak-Dżyberti
tel: 510 191 949
e-mail: 
joanna.kasprzak@pifs.org.pl 


podkarpackie pobierz pobierz Jakub Słupiński
tel. 602456995
e-mail: jakub.slupinski@pmdg.pl

podlaskie pobierz pobierz

Marek Dziduszko
tel. 501 201 088
e-mail: m.dziduszko@mtd.biz.pl


pomorskie pobierz pobierz

Agnieszka Radkiewicz
tel. 505 140 435
e-mail:           a.radkiewicz@kulturaszkolen.pl 

Ewa Polańska
tel. 509966484
e-mail: ewa@prospero.com.pl

śląskie pobierz
pobierz

 zał.1 , zał.2 , zał.3 
 
Joanna Pauly
tel. 608 089 096
e-mail: joanna.pauly@pifs.org.pl
świętokrzyskie pobierz
pobierz


kryteria_ogólne

 
OP 8OP 9
OP 10

Jakub Słupiński
tel. 602456995
e-mail: jakub.slupinski@pmdg.pl

warmińsko-mazurskie pobierz pobierz

Bożena Ziomek
tel.: 607 660 321
e-mail: b.ziomek@pifs.org.pl

 

wielkopolskie pobierz pobierz

wersja 1.2
Radosław Flügel
tel. 795 510 459
e-mail: 
r.flugel@expeto.pl 

zachodniopomorskie

pobierz pobierz Radosław Flügel
tel. 795 510 459
e-mail: 
r.flugel@expeto.pl

 

poleć znajomemu wersja do druku
Współpracujemy z: