Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
Promujemy nowe myślenie w uczeniu dorosłych:#^To osoba się uczy, a nie jest nauczana.#Rolą nauczyciela, trenera, instruktora#jest stworzyć odpowiednią do uczenia się#sytuację edukacyjną$
 
Pełnomocnicy Regionalni
Koordynator pełnomocników regionalnych.
Joanna Pauly
e-mail: joanna.pauly@pifs.org.pl
tel. 608 089 096
Pełnomocnicy
woj. łódzkie - Bożena Ziemniewicz
email: b.ziemniewicz@pifs.org.pl
telefon: 0 601 337 222
www: http://www.british-centre.pl/pifs/

woj. lubelskie -

woj. śląskie -

woj. dolnośląskie - Joanna Kasprzak-Dżyberti
email: joanna.kasprzak@pifs.org.pl
telefon: 510 191949
www: www.dobry-projekt.pl

woj. lubuskie - Radosław Flügel
email: radoslaw.flugel@pifs.org.pl
telefon: 795 510 459

woj. małopolskie -

woj. świętokrzyskie - Tomasz Krutina
email: t.krutina@pifs.org.pl
telefon: 604 623 911

woj. opolskie - Joanna Kasprzak-Dżyberti
email: joanna.kasprzak@pifs.org.pl
telefon: 510 191949
www: www.dobry-projekt.pl

woj. wielkopolskie -

woj. warmińsko-mazurskie - Bożena Ziomek
email: b.ziomek@pifs.org.pl
telefon: 607 660 321

woj. kujawsko-pomorskie - Agnieszka Radkiewicz
email: agnieszka.radkiewicz@pifs.org.pl
telefon: 505 140 435

 
wstecz
 
 
Newsletter


 
Ankiety/Sondaże
W tym momencie nie ma żadnej aktywnej sondy.