Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
Społeczeństwo oparte na wiedzy:#Społeczeństwo, którego procesy i praktyki#są oparte na wytwarzaniu,#upowszechnianiu i stosowaniu wiedzy.
 
 
07.12.2017

 

Trwają przygotowania do III edycji wydarzenia, które jest inicjatywą środowisk zajmujących się wspieraniem uczenia się przez całe życie poza systemem edukacji formalnej, prorozwojową przestrzenią do dyskusji zarówno o osiągnięciach i wyzwaniach jakie przed nimi stoją, również na styku z przedsiębiorcami.

Ponownie spotykamy się
w Łodzi w salach Uniwersytetu Łódzkiego - po raz pierwszy w formule spotkania dwudniowego, prosimy o wpisanie w Państwa kalendarze terminu 15 - 16 lutego 2018.

Pierwszy dzień będzie poświęcony tematyce stanu sektora usług rozwojowych, barier i perspektyw rozwoju, ze szczególnym uwzględnieniem jakości usług rozwojowych i systemu kwalifikacji. Nie zabraknie warsztatów, ciekawych studiów przypadków, inspirujących prezentacji i wystąpień Partnerów.

Na drugi dzień zapraszamy przedsiębiorców oraz firmy szkoleniowe i doradcze, aby skonfrontować ich wzajemne oczekiwania i uwspólnić język, zastanowić się nad wyznacznikami jakości po stronie przedsiębiorców i pomóc dostawcom usług w stosowaniu tej wiedzy w praktyce, a także wspomóc w efektywnym korzystaniu ze środków podmiotowego systemu finansowania i Bazy Usług Rozwojowych.

Niebawem pod adresem www.kep.com.pl uruchomimy docelową stronę www Kongresu z opcją rejestracji i przekażemy Państwu program wydarzenia.

Jeśli chcieliby Państwo zaangażować się merytorycznie, macie ciekawe pomysły na warsztaty, chcielibyście się podzielić swoimi dobrymi praktykami czy studiami przypadku, chcecie dotrzeć do klientów, bo jesteście firmą szkoleniową lub doradczą albo kierujecie ofertę do takich firm - zapraszamy do kontaktu.

 
poleć znajomemu wersja do druku
 
wstecz
Kalendarz
2018
pn
wt
śr
cz
pt
sb
nd
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
trwa ładowanie...
 
 
Newsletter


 
Ankiety/Sondaże
W tym momencie nie ma żadnej aktywnej sondy.