Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
^Uczyć się, aby wiedzieć, uczyć się, aby działać,#uczyć się, aby żyć wspólnie, uczyć się, aby być.$#Edukacja: jest w niej ukryty skarb
UNESCO 96’
 
 
27.10.2017

 

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE zaprasza na konferencję sPase for Managers, która odbędzie się 18 listopada na Wydziale MiNI Politechniki Warszawskiej. 

Podczas III Europejskiego Kongresu Językowego, który odbył się w maju br. zainteresowanie blokiem zarządzanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii i biorąc je sobie do serca oraz rozumiejąc potrzeby właścicieli, dyrektorów i menadżerów szkół językowych dedykujemy im całodniowe szkolenie, podczas którego najlepsi specjaliści w dziedzinie zarządzania zespołem, obsługi klienta, storytellingu i szeroko pojętego marketingu podzielą się z nimi swoją wiedzą i wskazówkami, jak umocnić swoją pozycję w branży.

Do wygłoszenia prelekcji zaprosiliśmy specjalistów reprezentujących Akademię Leona Koźmińskiego, Szkołę Wyższą Gospodarstwa Wiejskiego, Stowarzyszenie PASE oraz wydawnictwa Pearson i National Geographic, takich jak dr hab. Piotr Zielonka, dr Piotr Pilch, Piotr Bucki oraz Marek Stączek.

Wczesna rejestracja obowiązuje do 6 listopada. Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora.

Strona wydarzenia: http://www.pase.pl/spase-for-managers/

 
poleć znajomemu wersja do druku
 
wstecz
Kalendarz
2018
pn
wt
śr
cz
pt
sb
nd
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
trwa ładowanie...
 
 
Newsletter


 
Ankiety/Sondaże
W tym momencie nie ma żadnej aktywnej sondy.