Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
Promujemy ideę uczenia się#przez całe życie oraz kształcenia#społeczeństwa wiedzy
PIFS
 
 
26.10.2017

Zapraszamy do udziału w  II Forum Edukacji Dorosłych organizowanym przez Partnera Izby - Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, które odbędzie się 21 listopada br. w Warszawie i dedykowane jest osobom, które zawodowo zajmują się edukacją dorosłych. Jeśli poszukujesz inspiracji, nowych rozwiązań, sprawdzonych metod, sposobów motywowania dorosłych do nauki w obszarze rozwijania kompetencji i zainteresowań, dokształcania czy uczenia się w miejscu pracy, nie może Cię zabraknąć podczas tego wydarzenia!

 

Szczególnie zapraszamy na Sesję Plenarną i Panel Dyskusyjny Kompetencje przyszłości – czyli jakie? Jak sektor edukacji dorosłych powinien wspierać ich rozwój? oraz Ścieżkę „Uczenie się w miejscu pracy Rola pracodawcy w podnoszeniu kompetencji pracowników z naszym udziałem”, w których przedstawiciele Izby będą uczestniczyć jako uczestnicy debaty i prelegenci.

Podczas otwarcia konferencji poruszymy temat kompetencji przyszłości, które dziś są przedmiotem ożywionych dyskusji. Porozmawiamy o tym, jakie kompetencje są teraz ważne i jakie będą w przyszłości z punktu widzenia rynku pracy oraz w jaki sposób instytucje edukacyjne, firmy szkoleniowe, szkoły wyższe oraz decydenci mogą wspierać ich rozwój.


Konferencja jest bezpłatna. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktywnego konta lub rejestracja na platformie EPALE.

 

Więcej informacji na temat Forum, szczegółowy program oraz rejestracja dostępne są na stronie EPALE

Zapisy odbywają się wyłącznie drogą elektroniczną. 

Termin zgłoszeń upływa 15 listopada 2017 r.

 

 
poleć znajomemu wersja do druku
 
wstecz
Kalendarz
2018
pn
wt
śr
cz
pt
sb
nd
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
trwa ładowanie...
 
 
Newsletter


 
Ankiety/Sondaże
W tym momencie nie ma żadnej aktywnej sondy.