Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
Promujemy nowe myślenie w uczeniu dorosłych:#^To osoba się uczy, a nie jest nauczana.#Rolą nauczyciela, trenera, instruktora#jest stworzyć odpowiednią do uczenia się#sytuację edukacyjną$
 
 
08.09.2017

W odpowiedzi na przyszłoroczne wejście w życie rozporządzenia RODO, DEKRA przygotowała webinarium, podczas którego ekspert ochrony danych osobowych nakreśli  zmiany w przepisach, które  obejmą wszystkie podmioty przetwarzające informacje.

Przypomnijmy – już w maju przyszłego roku wchodzą w życie zmiany dotyczące ochrony danych osobowych we wszystkich organizacjach na terenie Unii Europejskiej. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE zmienia podejście podmiotów do gromadzenia, przechowywania i przetwarzania danych kontrahentów, pacjentów oraz wszelkich innych powiązanych osób i jednostek.

Wśród najważniejszych wprowadzonych zmian, wymienia się m.in.:

- aktywne zabieganie o ochronę danych osobowych

- opracowanie dokumentacji związanej z ochroną danych

- analizę ryzyka związanego z bezpieczeństwem danych osobowych

- obowiązek notyfikacji.

Zdając sobie sprawę z wielu wątpliwości, które związane są z tak rewolucyjnymi zmianami, DEKRA zaprasza na bezpłatne webinarium internetowe, mające na celu odpowiedź na najczęściej zadawane pytania.

Podczas webinarium oprócz krótkiej prezentacji oferty DEKRA w zakresie bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych, ekspert omówi najważniejsze zmiany dotyczące przetwarzania danych osobowych przez przedsiębiorstwa.

Webinarium zostało opracowane tak, aby skorzystać z niego mogły zarówno osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo informacji, Administratorzy bezpieczeństwa informacji jak i inne osoby przetwarzające dane osobowe (klienci czy pracownicy).

Szczegóły dotyczące bezpłatnego webinarium RODO 

 

 
poleć znajomemu wersja do druku
 
wstecz
Kalendarz
2018
pn
wt
śr
cz
pt
sb
nd
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
trwa ładowanie...
 
 
Newsletter


 
Ankiety/Sondaże
W tym momencie nie ma żadnej aktywnej sondy.