Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
Społeczność ucząca się:#Społeczność, która szeroko promuje kulturę uczenia się#rozwijając efektywnie współpracę lokalną#w całym społeczeństwie i zachęca do nauki#osoby indywidualne i organizacje.
 
 
14.07.2017

Baza Usług Rozwojowych (BUR) to internetowa baza zawierająca oferty szkoleń, studiów podyplomowych, kursów zawodowych, doradztwa, e-learningu oraz innych działań, dzięki którym przedsiębiorcy oraz ich pracownicy, a także osoby prywatne rozwijają swoje kompetencje. Baza jest kluczowym narzędziem wspierającym dystrybucję środków w ramach regionalnych programów operacyjnych na lata 2014-2020 (tzw. podmiotowe systemy finansowania). Uruchomiona w sierpniu 2016 r., do dnia dzisiejszego zgromadziła 1785 podmiotów i 12 837 usług rozwojowych z 21 kategorii tematycznych.

Chcemy, aby Baza Usług Rozwojowych stała się czymś więcej niż wyszukiwarką ofert szkoleniowo-doradczych, miejscem w sieci w domenie publicznej, w którym użytkownicy mogą znaleźć najbardziej aktualne i najciekawsze informacje z zakresu usług rozwojowych i ich wpływu na rozwój organizacji i ich pracowników, stąd pomysł, żeby znalazły się tam m.in. materiały merytoryczne (np. artykuły, infografiki itp.) Zależy nam, aby informacje były kierowane nie tylko do firm szkoleniowych czy kadry trenerskiej/doradczej, ale chcemy również edukować przedsiębiorców i osoby indywidualne korzystające z wyszukiwarki, tak, by stały się „świadomym klientem”.

Liczymy na to, że Państwa wiedza i doświadczenie eksperckie pomogłoby nam rozwinąć bazę wiedzy dostępną w serwisie informacyjnym Bazy Usług Rozwojowych http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/baza-wiedzy/materialy-do-pobrania o treści z zakresu rozwoju zasobów ludzkich, podnoszenia kompetencji oraz kwalifikacji, dobrych praktyk oraz trendów w obszarze szkoleń i doradztwa. Publikacja takich materiałów może być niezwykłą okazją do promocji i rozbudowy portfolio dla tych z Państwa, którzy zdecydują się na podjęcie współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Korzyścią dla osób, które będą chciały podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem za pośrednictwem naszego portalu, będzie możliwość udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach branżowych oraz spotkaniach promujących bazę i ideę podnoszenia kwalifikacji i kompetencji w roli prelegenta. Dodatkowo, materiały opublikowane w serwisie informacyjnym Bazy, którą odwiedza ponad 4 tys. użytkowników miesięcznie (ponad 27 tys. odsłon), będziemy dodatkowo promować za pośrednictwem konta PARP na LinkedIn:

  • 1318 obserwujących, stała tendencja wzrostowa;
  • największa liczba wyświetleń posta: 9975;
  • odbiorcy: Kadra zarządzająca (28%), menedżerowie (13%), właściciele firm (10%).

Osoby zainteresowane kooperacją z PARP oraz szczegółowymi informacjami na ten temat zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem – Panem Kamilem Gromulskim, nr tel. (22) 432 85 24, adres e-mail kamil_gromulski@parp.gov.pl

 

Zapraszamy do współpracy!

 Zespół projektu Bazy Usług Rozwojowych

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

 
poleć znajomemu wersja do druku
 
wstecz
Kalendarz
2018
pn
wt
śr
cz
pt
sb
nd
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
trwa ładowanie...
 
 
Newsletter


 
Ankiety/Sondaże
W tym momencie nie ma żadnej aktywnej sondy.