Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
Lifelong learning:#^Wszelkie działania związane z uczeniem się#przez całe życie, zmierzające do poprawy#poziomu wiedzy, umiejętności i kompetencji#w perspektywie osobistej, obywatelskiej, społecznej#i (lub) związanej z zatrudnieniem.$
Komisja Europejska – Bruksela 2001
 
 
30.06.2017

Kolejna bardzo udana impreza PIFS dla firm świadczących usługi rozwojowe za nami – w minioną środę odbyła się konferencja Łódzkie Usługi Rozwojowe 2017. Dopisali uczestnicy – ponad 80 osób, w większości właściciele i managerowie regionalnych firm świadczących usługi rozwojowe oraz znakomici prelegenci i uczestnicy panelu eksperckiego, którzy wspólnie sprawili, że ciekawe wystąpienia i dyskusje ekspertów zaowocowały półtoragodzinną sesją pytań i odpowiedzi!

Bardzo dziękujemy uczestnikom za przybycie, dociekliwość i masę celnych pytań, prelegentom i ekspertom za duży wkład merytoryczny, podzielenie się swoją wiedzą oraz wyczerpujące odpowiedzi na pytania.

Prezentacje z konferencji:

  1. Trendy na rynku usług rozwojowych w Polsce Piotr Piasecki, Prezes Polskiej Izby Firm Szkoleniowych
  2. Co nowego w technologiach szkoleniowych ? Przemek Kędzia, Dyrektor Zarządzający Llidero Sp. z o.o.
  3. Baza Usług Rozwojowych – rejestracja i funkcjonowanie podmiotów w BUR Rafał Kamiński, Polska  Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Dofinansowanie działań rozwojowych z EFS dla firm MŚP w woj. łódzkim:

a) Aleksandra Kuśmierczak Naczelnik Wydziału Rozwoju Kadr w Regionie Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

b) Joanna Siwińska Koordynator Projektu „Strefa RozwoYou” Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. 

Bardzo dziękujemy współorganizatorowi gospodarzowi - Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Partnerom – Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Urzędowi Marszałkowskiemu, a także hotelowi Novotel Centrum, firmom British Centre, Llidero, Edukey i Conversacja za wsparcie w organizacji, a także Łukaszowi Matuszewskiemu (Edukey) za profesjonalne prowadzenie imprezy i debaty.

 Partnerzy:

 
poleć znajomemu wersja do druku
 
wstecz
Kalendarz
2018
pn
wt
śr
cz
pt
sb
nd
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
trwa ładowanie...
 
 
Newsletter


 
Ankiety/Sondaże
W tym momencie nie ma żadnej aktywnej sondy.