Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
Promujemy nowe myślenie w uczeniu dorosłych:#^Najważniejsze jest to, co osoba powinna wiedzieć,#umieć, rozumieć po danym procesie uczenia.#Program i czas w nim spędzony#ma drugorzędne znaczenie$
 
 
10.03.2017

W zrewitalizowanych wnętrzach EC1 Łódź (Łódź, ul. Targowa 1/3) 17 marca br. (piątek) w godz. 10.00-14:45 Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego organizuje bezpłatne seminarium dla przedstawicieli firm szkoleniowych i doradczych oraz przedsiębiorców, którzy chcą pozyskać fundusze z Europejskiego Funduszu Społecznego  na podniesienie kwalifikacji swoich pracowników.

W seminarium udział wezmą przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy
w Krakowie, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.
Gościem seminarium będzie także telewizyjna prezenterka Pani Dorota Wellman, która w przekonywający sposób zachęcać będzie do wykorzystywania unijnych środków przez MŚP.

Środki z EFS w ramach pierwszego z ogłoszonych przez UMWŁ konkursów na kwotę ponad 83 mln zł  trafią do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w formie bonów rozwojowych.  Dzięki tym środkom przedsiębiorcy będą mogli podnieść kwalifikacje swoje lub swoich pracowników m.in. poprzez szkolenia, doradztwo, coaching, mentoring lub studia podyplomowe.

Ponadto podczas seminarium przedstawiciele instytucji szkoleniowych będą mogli skorzystać z usług Mobilnego Punktu Rejestracji BUR Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i zarejestrować swoją firmę w Bazie Usług Rozwojowych (BUR).
W Bazie może znaleźć się każda instytucja, która świadczy usługi w obszarze szkoleń
i doradztwa. Baza umożliwia świadczenia usług, które mogą być dofinansowane
z funduszy europejskich w ramach RPO WŁ.

Podczas seminarium będzie można skorzystać także z bezpłatnych, indywidualnych  konsultacji dotyczących wszelkich aspektów korzystania z Funduszy Europejskich.

Rejestracja na seminarium na stronie: http://www.rpo.lodzkie.pl/slider/item/1554-wiedza-jest-kluczem-do-sukcesu-a-u-nas-do-jego-osiagniecia-motywuje-dorota-wellman. Tam dostępny jest także szczegółowy program.

Zgłoszenia chęci skorzystania z mobilnego punktu rejestracji należy dokonać - niezależnie od zgłoszenia na seminarium - wysyłając e-mail na adres: mobilny_uslugirozwojowe@parp.gov.pl.

Z przyczyn organizacyjnych – w obu przypadkach - liczba miejsc jest ograniczona.

 
poleć znajomemu wersja do druku
 
wstecz
Kalendarz
2018
pn
wt
śr
cz
pt
sb
nd
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
trwa ładowanie...
 
 
Newsletter


 
Ankiety/Sondaże
W tym momencie nie ma żadnej aktywnej sondy.