Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
Społeczeństwo oparte na wiedzy:#Społeczeństwo, którego procesy i praktyki#są oparte na wytwarzaniu,#upowszechnianiu i stosowaniu wiedzy.
 
 
25.11.2013

Miło nam poinformować, że Bożena Ziemniewicz, Pełnomocnik Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych w regionie łódzkim, została wybrana wiceprzewodniczącą Rady Gospodarczej Województwa Łódzkiego.

Posiedzenie inauguracyjne Rady odbyło się 28 października br. w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi. Celem rady jest wsparcie Marszałka Województwa w wypracowaniu instrumentów podnoszenia konkurencyjności województwa i jego innowacyjności oraz integracja środowisk gospodarczych i biznesowych. Rada składa się z połowie z przedstawicieli instytucji samorządu gospodarczego i otoczenia biznesu, a w połowie z prezesów firm z branż istotnych dla regionu łódzkiego z punktu widzenia celów strategicznych wynikających ze Strategii Rozwoju Innowacji.

Posiedzenie Rady otworzył Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień, który podkreślił, iż Rada została powołana w przededniu podejmowania kluczowych decyzji dotyczących nowego okresu programowania unijnego, przy których podejmowaniu ważny będzie głos doradczy środowisk biznesowych. Marszałek wręczył uczestnikom spotkania nominacje.

W imieniu reprezentowanych w Radzie instytucji samorządu gospodarczego i otoczenia biznesu Bożena Ziemniewicz wręczyła Marszałkowi pismo z podziękowaniem za powołanie ich przedstawicieli w skład Rady, zawierające również swoisty manifest programowy Rady proponowany przez te instytucje. Więcej

 
poleć znajomemu wersja do druku
 
wstecz
Kalendarz
2018
pn
wt
śr
cz
pt
sb
nd
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
trwa ładowanie...
 
 
Newsletter


 
Ankiety/Sondaże
W tym momencie nie ma żadnej aktywnej sondy.