Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
Społeczeństwo oparte na wiedzy:#Społeczeństwo, którego procesy i praktyki#są oparte na wytwarzaniu,#upowszechnianiu i stosowaniu wiedzy.
 
 
18.07.2011

Walne Zgromadzenie członków PIFS, które odbyło się 15 czerwca 2011 r. przyjęło Standard Usługi Szkoleniowej PIFS i zarekomendowało członkom Izby stosowanie Standardu. Celem zdefiniowania i upowszechniania Standardu Usługi Szkoleniowej PIFS przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych oraz jej członków jest rozwój rynku usług szkoleniowych poprzez:

· zdefiniowanie zakresu działań dostawców usług szkoleniowych, które łącznie stanowią standardową usługę szkoleniową;

· ułatwienie Klientom osiągania oczekiwanego poziomu jakości i efektów usług szkoleniowych;

· promocję wysokiej jakości usług szkoleniowych;

· dążenie do ciągłego doskonalenia usług szkoleniowych;

· wskazywanie roli i znaczenia firmy szkoleniowej – jako instytucji i organizacji – w procesie realizacji usługi szkoleniowej.

Celem Standardu Usługi Szkoleniowej PIFS nie jest unifikacja usług szkoleniowych lub ograniczanie dostępu do rynku. Standard Usług Szkoleniowej PIFS nie będzie wykorzystywany do certyfikacji, akredytacji, walidacji, licencjonowania, regulacji, samoregulacji, czy jakiegokolwiek innego ograniczania dostępu do rynku szkoleniowego. Stosowanie się do Standardu Usług Szkoleniowej PIFS dla firm świadczących usługi szkoleniowe jest dobrowolne i deklaratywne, przy czym wobec podmiotów nie będących członkami Izby, Zarząd Polskiej Izby Firm Szkoleniowych może wprowadzić dodatkowe warunki dotyczące deklaracji stosowania Standardu Usługi Szkoleniowej PIFS.

W związku z tym uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym dokumentem, jego stosowanie oraz szeroką promocję. Biuro i Zarząd PIFS równolegle rozpoczyna rozpowszechnianie Standardu pośród organów państwowych i organizacji społeczno-gospodarczych.

 załącznik SUS

 
poleć znajomemu wersja do druku
 
wstecz
Kalendarz
2018
pn
wt
śr
cz
pt
sb
nd
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
trwa ładowanie...
 
 
Newsletter


 
Ankiety/Sondaże
W tym momencie nie ma żadnej aktywnej sondy.